Jesteśmy grupą uczniow z Alfrink College w Zoetermeer, w Holandi i potrzebujemy twojej pomocy!

Konferencja Paris Climate w 2015 doprowadziła do jednej z najważniejszych decyzji dotyczących naszej przyszłości: porozumienia Paris Climate. To porozumienie, zwarte między 195 krajami, określa globalny plan działania w celu uniknięcia groźnych zmian klimatycznych poprzez ograniczenie globalnego ocieplenia do wartości poniżej 2 ° C. Skandaliczne rozważania Donalda Trumpa, aby wyjść z tej umowy (w celu tworzenia nowych miejsc pracy) moga doprowadzic do niszczących i katastrofalnych konsekwencji. Jeśli nie podejmiemy działań już teraz. Spowoduje to Antarktyda  całkowicie topieniejac i znikając. W związku z tym poziom morza znacznie wzrośnie i będziemy mieli setki powodzi rocznie na całym świecie.

Chcemy temu zapobiec! Jezeli nie akceptujesz decyzji Trumpa, aby wyjść z porozumienia klimatycznego Paris Climate Grement, zarejestruj sie na naszej petycji.

 

I pomosz rozpowszechniac nasz ruch na caly swiat! Dziękujemy!

 

CHCEMY TEMU ZAPOBIEC! JEZELI NIE AKCEPTUJESZ DECYZJI TRUMPA, ABY WYJŚĆ Z POROZUMIENIA KLIMATYCZNEGO PARIS CLIMATE GREMENT, ZAREJESTRUJ SIE NA NASZEJ PETYCJI!!

Translation by: Patrycja Iwaniuk